Develore od Teplárny Liberec

Na moderní energetiku, šetrný provoz a úsporná řešení je v oblasti developerské výstavby kladen velký důraz. Energetické úspory nesledují pouze kupující, ale i nájemci. Co nejefektivnější provoz přitom obvykle vyžaduje mnohamilionové investice do energetických zdrojů, soustavy i koncových zařízení ze strany developerů. Teplárna Liberec na tento trend reaguje službou Develore.

Mám zájem
Develore

Co je Develore?

Kompletní zajištění energetiky pro developerské projekty. Služba pokrývá vybudování technologie pro dodávku elektrické a tepelné energie či chlazení, případně taktéž výstavbu fotovoltaické elektrárny nebo nabíjecí stanice pro elektromobily za maximálního možného využití šetrných zdrojů.

Poskytuje developerům stabilní půdu pro jejich projekty a úsporu investice do energetického hospořářství.

Moderní technologické řešení energetického hospořádství navrhneme, zrealizujeme, zafinancujeme a následně provozujeme.

Develore

Benefity služby Develore

Kompletní řešení

Kompletní řešení

Celý energetický systém čítající tepelnou a elektrickou energii pro Vás vymyslíme, vyprojektujeme, postavíme a dále se budeme starat o jeho revizi a správu.

Cenová úspora

Cenová úspora

Investici do energetického hospodářství po detailním zhodnocení projektu nese Teplárna Liberec. Naše energie (elektřina, teplo, chlad) jsou z hlediska ceny výhodné a pro koncové zákazníky plně transparentní.

Strategické partnerství

Environmentální etika

Develore Vám pomůže splnit zpřísněné podmínky energetické náročnosti budov a nabídne cestu pro ještě lepší enviromentální vnímání developerského záměru.

Projekt na míru

Projekt na míru

Na realizacích úzce spolupracujeme s architekty, projektanty a generálním dodavatelem. Každý projekt je šitý na míru lokalitě, typu či velikosti bytového domu, kancelářského komplexu nebo retail parku a požadavkům koncových uživatelů.

Moderní technologie

Moderní technologie

Využíváme prvky moderní energetiky, jako jsou kogenerace, fotovoltaické panely s akumulací nebo nabíjecí stanice pro elektromobily. Úročíme mnohaleté zkušenosti z oblasti energeticky úsporných projektů.

Teplárna liberec

Co o nás říkají zákazníci?

Avatar

Jan Laupy

Společenství vlastníků Jeřmanická

Jako společenství jsme spokojeni, že nás teplem a teplou vodou zásobuje liberecká teplárna. To, co se dělo v nedávné době v jiných městech, jenom ukazuje, že v Liberci jsme tímto obdobím prošli bez ztráty kytičky.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Helena Korejsová

OSBD Liberec

Se službami Teplárny Liberec jsme spokojeni. Vyhovuje nám komunikace a vstřícnost ze strany zaměstnanců. Dodávka tepla je pravidelná, případy nenadálého výpadku řeší teplárna ihned.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Ing. Vlastimil Čadílek

FC Slovan Liberec, a.s.

Teplárna Liberec je výhradním dodavatelem tepla a teplé vody do areálu U Nisy. FC Slovan si váží bezproblémové spolupráce, dodávek tepla bez výpadků, kvalitního provádění servisních služeb, nadstandardního jednání ze strany vedení společnosti a obchodního oddělení.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička