Tepelná energie od Teplárny Liberec

Teplárna Liberec je největším dodavatelem tepelné energie v Liberci a díky moderním technologiím a vysoké kvalitě služeb si získala důvěru tisíců zákazníků. Pokud hledáte spolehlivého poskytovatele tepla, jsme tu pro Vás.

Mám zájem
Teplo

Výhody centrálního zásobování teplem

Komfort

Komfort

Nezatěžujeme zákazníky zbytečnou administrativou ani starostmi o zařízení. Ovládají pouze termoregulační ventil na svých radiátorech.

Nonstop servisní služba

Nonstop servisní služba

Náš servisní tým se o klienty stará 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na poruchy reagujeme okamžitě.

Žádné náklady navíc

Žádné náklady navíc

Zákazník teplárny nemusí investovat do vlastní kotelny či kotle a nehrozí mu žádné mimořádné náklady na revize ani údržbu. Ceny našeho tepla jsou konečné.

Vysoká účinnost

Vysoká účinnost

Při kombinované výrobě tepla a elektřiny v kogeneračních jednotkách dosahujeme více než 20% poměrné úspory primárního paliva.

100% bezpečí

100% bezpečí

Teplo vyrábíme v centrálních zdrojích a přivádíme do objektů spotřeby pomocí sítě parovodů a teplovodů, kde prochází tepelnými výměníky. Minimalizujeme tak riziko úniku toxických látek – naše teplo je bezpečné.

Ekologický přístup

Ekologický přístup

Splňujeme přísné emisní limity a zdroje centrálního zásobování důsledně kontroluje. Emise z výroby elektřiny a tepla jsou rozptylovány vysoko nad městem, nemají tedy bezprostřední dopad na lokální kvalitu ovzduší.

Teplárna liberec

Přidejte se do věrnostního programu

Vstupte do věrnostního programu teplárny a šetřete až 14,5 % ročních výdajů za teplo a teplou vodu. Vyplňte nezávazně poptávkový formulář a my se Vám ozveme nazpět.

Vyplnit formulář

Co o nás říkají zákazníci?

Avatar

Jan Laupy

Společenství vlastníků Jeřmanická

Jako společenství jsme spokojeni, že nás teplem a teplou vodou zásobuje liberecká teplárna. To, co se dělo v nedávné době v jiných městech, jenom ukazuje, že v Liberci jsme tímto obdobím prošli bez ztráty kytičky.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Helena Korejsová

OSBD Liberec

Se službami Teplárny Liberec jsme spokojeni. Vyhovuje nám komunikace a vstřícnost ze strany zaměstnanců. Dodávka tepla je pravidelná, případy nenadálého výpadku řeší teplárna ihned.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Ing. Vlastimil Čadílek

FC Slovan Liberec, a.s.

Teplárna Liberec je výhradním dodavatelem tepla a teplé vody do areálu U Nisy. FC Slovan si váží bezproblémové spolupráce, dodávek tepla bez výpadků, kvalitního provádění servisních služeb, nadstandardního jednání ze strany vedení společnosti a obchodního oddělení.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička