Subdodavatelské služby od Teplárny Liberec

Vzhledem k naší pozici na trhu jsme Vám schopni prostřednictvím dlouholetých a ověřených partnerů zajistit následující služby za výhodnějších cenových podmínek.

Mám zájem
Subdodavatelské služby

V rámci subdodávky pro Vás zajistíme:

Dodávku a montáž předizolovaných potrubí (teplovody, horkovody, parovody) 

Předizolované potrubní systémy pro vnější rozvody vytápění, TUV, chlazení, pitné a studené vody určené především pro instalaci do země.

Dodávku a montáž kompaktních předávacích stanic 

Pro použití v systémech centrálního zásobování teplem na vytápění a přípravu teplé vody v malých bytových jednotkách a rodinných domech, ale i velkých centrálních předávacích stanicích megawatových výkonů.

Dodávku a montáž potrubních rozvodů včetně výměníkových stanic 

Plastové, ocelové, nerezové, vysokotlaké, průmyslové, jednoplášťové, dvouplášťové, odolné vůči chemikáliím atd. 

Komplexní stavební práce 

Všechny stavební činnosti od bouracích přes malířské, zednické, obkladačské, pokrývačské, vodoinstalatérské a elektroinstalatérské práce.

Průběh služby

1

Zákazník zašle na obchodní oddělení nezávaznou poptávku a technickou specifikaci svého požadavku.

2

Poptávku převezme naše investiční oddělení, které kontaktuje  nejvhodnější ověřené dodavatele a následně připraví předběžný rozpočet, případně požádá zákazníka o doplňující informace, které by mohly obchodní nabídku ovlivnit.

3

Na základě rozpočtu zákazníkovi připravíme obchodní nabídku, jejíž součástí bude i orientační návrh realizace.

4

Zákazník obdrží nabídku k vyjádření obvykle do 14 dnů od zaslání nezávazné poptávky.

5

V případě, že bude mít zákazník o službu zájem, zašle závaznou objednávku, kterou si potvrdíme a pustíme se do realizace.

Dodavatelem dané služby je Teplárna Liberec, a. s.

V případě, že k úspěšnému započetí prací bude zapotřebí existence projektové dokumentace, bude o tomto zákazník informován. Dodavatel je v určitých případech schopen projekt pro zákazníka zajistit.

Co o nás říkají zákazníci?

Avatar

Jan Laupy

Společenství vlastníků Jeřmanická

Jako společenství jsme spokojeni, že nás teplem a teplou vodou zásobuje liberecká teplárna. To, co se dělo v nedávné době v jiných městech, jenom ukazuje, že v Liberci jsme tímto obdobím prošli bez ztráty kytičky.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Helena Korejsová

OSBD Liberec

Se službami Teplárny Liberec jsme spokojeni. Vyhovuje nám komunikace a vstřícnost ze strany zaměstnanců. Dodávka tepla je pravidelná, případy nenadálého výpadku řeší teplárna ihned.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička
Avatar

Ing. Vlastimil Čadílek

FC Slovan Liberec, a.s.

Teplárna Liberec je výhradním dodavatelem tepla a teplé vody do areálu U Nisy. FC Slovan si váží bezproblémové spolupráce, dodávek tepla bez výpadků, kvalitního provádění servisních služeb, nadstandardního jednání ze strany vedení společnosti a obchodního oddělení.

Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička Hvězdička