Posouváme se k udržitelnému městskému transportu

V areálu Teplárny Liberec je nyní k dispozici elektrická nabíjecí stanice, která umožňuje nabíjení nejen pro osobní automobily, ale také pro autobusy.

04. 04. 2024

V reakci na rostoucí poptávku po udržitelnějších dopravních možnostech a snahu o snížení emisí skleníkových plynů se stává elektrifikace městského dopravního systému stále více naléhavou. V rámci této iniciativy jsme se rozhodli rozšířit naše služby o nabíjení pro autobusy.

Děkujeme všem účastníkům, kteří se připojili k této důležité události.

Zleva Ing. Petr Boukal – místopředseda představenstva, Teplárna Liberec; Ing. Vojtěch Prachař – člen dozorčí rady, Teplárna Liberec; člen zastupitelstva města Liberec; Ing. Jan Sedláček - předseda představenstva, Teplárna Liberec; Mrg. Jiří Šolc - náměstek primátora pro technickou správu a informační technologie, člen Rady města a Zastupitelstva města Liberec; Jörg Lüdorf - předseda představenstva, ENETIQA; Kamil Neuwirth MS, MBA - předseda představenstva, ENERGIE Holding; Ing. Martin Drinka - člen dozorčí rady, Teplárna Liberec | Ing. Jan Vencour - člen představenstva, ENETIQA.

Posouváme se k udržitelnému městskému transportu